درباره ما / راه های ارتباطی

درباره ما:

 

 

گروه هنری فام لَن که سالها در زمینه صنایع دستی و هنرهای اصیل سنتی بالاخص هنر گوهر تراشی فعالیت دارد چند سالی است با سایر همکاران خود در زمینه اعتلای فرهنگ و هنر اصیل ایرانی اسلامی پیمان بسته است.
 
پیمانی که چشم انداز آن در وهله نخست احیای هنر و صنایع دستی با رویکرد توسعه بین المللی با رویکرد صادرات بوده و دوماً طبق توافق با موسسه مردم نهاد و خیریه (نیکی نوین خیرخواهان) موجب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی مناطق محروم و کم برخوردار می باشد.
 
بر این اساس گروه فام لَن بنا به مسئولیت اجتماعی خود، با آموزش رایگان به افراد جویای کار در مناطق کم برخوردار (بالاخص در مناطق خراسان جنوبی، کرمان و سیستان برای گوهر تراشی: بدلیل فراوانی معادن سنگ های قیمتی) رسالت توانمندسازی را عملیانی نموده و انجمن نیکی نوین خیرخواهان با تأمین امکانات مورد نیاز تجهیز کارگاه سرمایه اولیه راه اندازی کسب و کار خانگی را فراهم می نماید.
 
محصولات تولید شده به صورت عمده و تک فروشی در بازار داخلی و خارجی به فروش رسیده و بخش قابل توجهی از سود آن صرف توسعه فعالیت ها و حمایت های خانوار نیازمند می گردد.
 
 
 
در آینده نزدیک با برنامه تدوین شده و مشارکت موسسات و مردم شریف و خیر، ان شاءالله ضمن حمایت از اقشار کم برخوردار در سایر مناطق کشور با توانمندسازی و آموزش بهینه و هدفمند شاهد تولید محصولات متنوع از هنرهای اصیل ایرانی اسلامی و فروش آن در بازارهای بین المللی خواهیم بود.
 
اینگونه است که به جای پرداخت مبلغی به عنوان کمک که شاید به صورت لحظه ای باری از دوش نیازمندی بردارد، با آموزش های لازم و صرف مبلغ مساعده برای تأمین مواد اولیه، برای یک عمر افراد نیازمند را بی نیاز نموده و با فعلیت رساندن استعدادهای بالقوه راه و رسم بهره برداری از نعمت های خدادادی و کسب درآمد را می آموزند و در نهایت از دریافت کمک های مردمی بی نیاز خواهند شد.
 
 

 

 

راه های ارتباطی:

 

آدرس مجموعه: تهران، میدان بنی هاشم، خیابان کیماسی

 

شماره تماس: 09352411079

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید